Sosyal Sorumluluk

Eplusb Kimya olarak, sadece kimyasal ürünler satışı ile kalmayıp, aynı zamanda topluma ve çevreye olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sürdürülebilirlik değerlerini benimseyerek, sosyal etki yaratma ve toplumsal gelişime katkı sağlama misyonuyla hareket ediyoruz.

Çevrenin korunması ve sürdürülebilirliğin sağlanması, Eplusb Kimya'nın öncelikli hedeflerindendir. Operasyon süreçlerimizi çevreye duyarlı bir şekilde yönetirken, atık azaltma, geri dönüşüm ve enerji verimliliği gibi alanlarda sürekli iyileştirmeler yapmaktayız.

Sosyal sorumluluk anlayışımızın bir parçası olarak, sürekli olarak inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarında araştırma yapıyoruz. Sürdürülebilir kimya alanında yenilikçi çözümleri müşterilerimize sunmak için uzman ekiplerimizle çalışıyoruz. Yenilikçi ürünler ve çevre dostu teknolojilerle topluma ve çevreye fayda sağlamayı amaçlıyoruz.

Eplusb Kimya olarak, sosyal sorumluluk değerlerimizi iş yapış şeklimizin temel bir parçası olarak benimsiyoruz. Toplumun ve çevrenin ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşarak, sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz.

Sunduğumuz çözümler konusunda eğitimli mühendislerimiz ve yönetici grubumuz ile eşsiz bir ekip çalışıyor.

Bize Ulaşın

Yangın Yalıtımı

Eplusb Kimya olarak yurtiçi ve yurtdışı birçok projede çelik yapıların yangın yalıtımını sağlamaktayız. Projelerinizde pasif yangın yalıtımı konusunda ihtiyaçlarınız ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Kütüphane

BS, EN ve UL standartlarını yakından takip ederek en uygun ve pratik yangın yalıtım çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız!

1-akbank.png
10-hyatt.webp
11-ikea.png
12-opet-fuchs.png
13-toyoto-boshoku.png
14-swissotel.png
15-turkcell.png
16-medical-park.png
17-mercedes.png
18-the-peninsula.png
19-henkel.png
2-buyaka.png
20-vakifbank.png
21-togg.png
22-wyndham-grand.png
23-nusret.png
24-allianz.svg
25-hilton.svg
26-galataport.png
27-Hampton_by_Hilton_logo.png
28-bjk.png
29-ibis.png
3-conrad-hotel.png
30-metropol-istanbul.png
31-vodafone.png
33-birlesmis-milletler.webp
34-st-regis.png
35-3m.png
36-apple.svg
4-Crowne_Plaza.png
5-iga.png
6-dedeman.png
7-finansbank.png
8-LC_Waikiki.png
9-isbank.png

İstatistiklere göre yılda ortalama 400 fabrikada ya da endüstriyel binada yangın veya patlama meydana geliyor. İş yerinde yangın güvenliğinden emin olmak için en doğru adres Eplusb!