Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel Tesisler Hakkında

Endüstriyel Tesislerde Yangın Yalıtımı

Sizin için güvenliğinizi ön planda tutan, endüstriyel tesislerinizde yangın yalıtımı alanında uzmanlaşmış bir firma olarak, sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren, geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız, endüstriyel tesislerinizi yangına karşı koruma altına almak için en ileri teknoloji ve uzman ekibimizle bir araya gelmiştir.

  1. Deneyimli ve Uzman Kadro: Yangın yalıtımı, hassas bir işlemdir ve uzmanlık gerektirir. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz, endüstriyel tesislerinizin yangın güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için çözüm odaklı çalışmaktadır.

  2. İleri Teknoloji Ürünleri: Yangın yalıtımında kullanılan malzemeler ve ekipmanlar sürekli olarak gelişmektedir. Firma olarak, piyasadaki en güvenilir ve etkili yangın yalıtım ürünlerini kullanmaktayız. Bu sayede tesislerinizin yangına karşı dayanıklılığını maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

  3. Kişiye Özel Çözümler: Her endüstriyel tesise özel farklı ihtiyaçlar ve riskler vardır. Firmamız, her müşterimize özel olarak tasarlanmış yangın yalıtım çözümleri sunar. Tesisinizin özelliklerini dikkate alarak, en uygun yangın yalıtım stratejisini belirleriz.

  4. Kalite ve Güvenilirlik: Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı firmamızın temel prensiplerindendir. Söz verdiğimiz sürelerde işlerimizi tamamlar, güvenilir bir iş ortağı olarak her zaman yanınızda oluruz.

  5. Uygun Fiyatlandırma: Sunduğumuz kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmayı taahhüt ederiz. Tesisinizin bütçesini zorlamadan yangın yalıtımı ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluruz.

Hizmetlerimiz

  1. Yangına Dayanıklı Kaplamalar: Tesisinizdeki yapısal unsurları, yangına dayanıklı kaplamalarla koruma altına alırız.

  2. Yangın Bariyerleri: Yangın bariyerleri ile alev ve dumanın yayılmasını engelleriz, böylece yangının kontrol altına alınmasını sağlarız.

  3. İzolasyon Malzemeleri: Yanıcı malzemeleri izole ederek yangının yayılmasını önleyen etkili izolasyon çözümleri sunarız.

Yangın yalıtımında güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Endüstriyel tesislerinizin yangın güvenliğini sağlamak için uzman ekibimizle birlikte çalışmak için bize ulaşın. Sizin için her zaman hazırız!

BS, EN ve UL standartlarını yakından takip ederek en uygun ve pratik yangın yalıtım çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız!

1-akbank.png
10-hyatt.webp
11-ikea.png
12-opet-fuchs.png
13-toyoto-boshoku.png
14-swissotel.png
15-turkcell.png
16-medical-park.png
17-mercedes.png
18-the-peninsula.png
19-henkel.png
2-buyaka.png
20-vakifbank.png
21-togg.png
22-wyndham-grand.png
23-nusret.png
24-allianz.svg
25-hilton.svg
26-galataport.png
27-Hampton_by_Hilton_logo.png
28-bjk.png
29-ibis.png
3-conrad-hotel.png
30-metropol-istanbul.png
31-vodafone.png
33-birlesmis-milletler.webp
34-st-regis.png
35-3m.png
36-apple.svg
4-Crowne_Plaza.png
5-iga.png
6-dedeman.png
7-finansbank.png
8-LC_Waikiki.png
9-isbank.png

İstatistiklere göre yılda ortalama 400 fabrikada ya da endüstriyel binada yangın veya patlama meydana geliyor. İş yerinde yangın güvenliğinden emin olmak için en doğru adres Eplusb!