Atık Yönetimi

Eplusb Kimya olarak, çevreye duyarlı bir atık yönetimi politikasını benimsiyoruz. Atık yönetimi, çevre koruması ve sürdürülebilirlik hedeflerimize ulaşmak için büyük önem taşımaktadır. Atıkların azaltılması, geri dönüşümü ve güvenli bir şekilde bertaraf edilmesi için çeşitli stratejiler ve önlemler uygulamaktayız.

Geri Dönüşüm ve Geri Kazanım
Eplusb Kimya olarak, geri dönüşüm ve geri kazanım faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Atık yönetim sürecinde, atıkların yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir bileşenlere ayrılması için çalışmalar yapıyoruz.

Tehlikeli Atık Yönetimi
Kimya sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, tehlikeli atık yönetimine büyük öncelik veriyoruz. Tehlikeli atıkların doğru bir şekilde toplanması, taşınması, depolanması ve bertaraf edilmesi için tüm yasal düzenlemelere ve standartlara tam uyum sağlıyoruz. Tehlikeli atık yönetimi konusunda uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle çalışmalar yürütülmektedir.

Eplusb Kimya olarak, atık yönetiminde sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler sunmayı hedefliyoruz. Atık azaltma, geri dönüşüm, geri kazanım ve tehlikeli atık yönetimi gibi alanlarda sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar geliştirerek çevre etkisini en aza indirgemeyi amaçlıyoruz.

Sunduğumuz çözümler konusunda eğitimli mühendislerimiz ve yönetici grubumuz ile eşsiz bir ekip çalışıyor.

Bize Ulaşın

Yangın Yalıtımı

Eplusb Kimya olarak yurtiçi ve yurtdışı birçok projede çelik yapıların yangın yalıtımını sağlamaktayız. Projelerinizde pasif yangın yalıtımı konusunda ihtiyaçlarınız ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Kütüphane

BS, EN ve UL standartlarını yakından takip ederek en uygun ve pratik yangın yalıtım çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız!

1-akbank.png
10-hyatt.webp
11-ikea.png
12-opet-fuchs.png
13-toyoto-boshoku.png
14-swissotel.png
15-turkcell.png
16-medical-park.png
17-mercedes.png
18-the-peninsula.png
19-henkel.png
2-buyaka.png
20-vakifbank.png
21-togg.png
22-wyndham-grand.png
23-nusret.png
24-allianz.svg
25-hilton.svg
26-galataport.png
27-Hampton_by_Hilton_logo.png
28-bjk.png
29-ibis.png
3-conrad-hotel.png
30-metropol-istanbul.png
31-vodafone.png
33-birlesmis-milletler.webp
34-st-regis.png
35-3m.png
36-apple.svg
4-Crowne_Plaza.png
5-iga.png
6-dedeman.png
7-finansbank.png
8-LC_Waikiki.png
9-isbank.png

İstatistiklere göre yılda ortalama 400 fabrikada ya da endüstriyel binada yangın veya patlama meydana geliyor. İş yerinde yangın güvenliğinden emin olmak için en doğru adres Eplusb!